IMG_4970.JPG
Autor stránek

Autor stránek

Taky jsem občas zvědavá jak vypadají paníčci na stránkách CHS.

Chovatelské stanice - jezevčík dlouhosrstý standard

ZV I. cena, BZ II.cena, BL II cena, BZH I.cena, Pohár Vysočiny - absolvovala bez ceny.

Zkoušky z vloh dělala v roce, kdy je většina dlouhánů ještě nepřipravena. I ona byla ještě poměrně blboučká a lína, ale udělala. Hlasitost za 3.

Pak jsme začaly trénovat bezkontaktní norování. Nejprve na noře ve FM, kde byla Ruby i na svodu. O noru se stará skvělá parta lidí, kteří se ochotně starají i o úplné nováčky. Já na jiné noře takové štěstí jako oni neměla, proto vím jak mnoho lidí špatný přístup odradí a o to víc oceňuji lidi na noře ve FM.
Ruby poprvé do nory nechtěla vlézt, ale už při třetí návštěvě věděla co se po ní chce a hned z toho byl její časový rekord, který již nepřekonala -14s. Docházeli jsme pravidelně na tréninky a vše bylo jak má být. Jen čas druhého kola už byl delší cca 20-25 s, kdy bylo vidět, že Ruby už není tak bezhlavá a "jistí". Jenomže pak se jednou sekla a už ji to přestalo bavit. Přetrénováno - nebaví. Co teď? Doporučení jeďte na Slovensko na kontakt . Tam už o něco jde a snad se fena chytne. Měli pravdu. Rubajzník už má brlohárské zkůšky hotové ve II.ceně. Zkoušky na Slovensku se u nás k uchovnění respektují.

Na táboře, který každoročně organizuje paní Dana Hájková na Šumavě (skvěle a za to dík), ještě Ruby zvládla barvářské zkoušky ve II. ceně A kdyby panička neměla vlastní hlavu na stopě, byla by to zvládla v I.ceně. Ruby promiň, polepším se. Barva 3

Tak jsem se polepšila a snažila jsem se jí to nekazit a v září 2010 Ruby odešla šlapanou stopu na BZH za 4.
Chystáme se na LZ tak jí držte palce.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one