IMG_4970.JPG
Autor stránek

Autor stránek

Taky jsem občas zvědavá jak vypadají paníčci na stránkách CHS.

Chovatelské stanice - jezevčík dlouhosrstý standard

Co je nového? Taáák ....

Cas

Cas

Cascaya Cat
Všechny děti už jsou od neděle ve světě.
Carlos, Carter, Centurio, Carlie Anne a poslední Cascaya Cat.
Přeji jim krásný a dlouhý jezevčouní život. Jejich pánečkům moře trpělivosti, důslednost a aby jim z jejich prťat vyrostli hodní a chytří jezevčíci, kteří jim budou dělat jen samou radost.
6 týden 2část 004.jpg
Centurio - Centík
Centurio - Centík
Cascaya  Cat - Kája
Cascaya Cat - Kája
Carlos
Carlos
6 týden 2část 122.jpg
Carter
Carter
Anička - Carlie Anne
Anička - Carlie Anne
Dlouho jsem nepsala....ale raději koukám na ty malé rošťáky. Ale aby noví paníčci věděli, co zatím vyvádějí ti skorojejich rošťáci tak tu musím dát pár fotek. Děti zatím zesvětlaly a přestávají být "cigány" Zjistili, že jsou psi a že mají zuby a myslí si, že všechny věci se musí zkusit rozkousat.
*
oči otevřené, nové obzory otevřené taky. Miminka už opouštějí svou "haldu štěňat" a začínají objevovat svět. Taky se už snaží okusovat jeden druhého.
mimina 3 týdny  2013 189.jpg
jídelna
jídelna
ložnice
ložnice
mimina 3 týdny  2013 400.jpg
herna
herna
Začíná tam být málo místa.
Začíná tam být málo místa.
mimina 3 týdny  2013 205.jpg
*
mimina 2013 090.jpg
červený

červený

Pejsek
menší fenka

menší fenka

menší fenka - pavouk
fenka

fenka

fenka
pejsek
pejsek
světlý pejsek
světlý pejsek
*
22. 3. 2013 se Rubínce narodil vrh C. Tři kluci a dvě holky.
Vše se povedlo jak mělo. Ruby se zakulacuje. Jen mne mrzí, že domů nepřibude další fenka. Náš táta nechce spát s dalším psem. Prý prozatím....
Ale na štěňata se těšíme všichni. Zatím to vypadá, že jich moc nebude. Tak 2-3. Termín připadá na první jarní dny po 20. březnu.
* vzhledem k tomu, že jsem s posledními potomky Ruby moc spokojená co se týče zjevu i loveckých vášní a jiných předností. Pojedeme za Gofrem, otcem těchto štěňat znovu, kdy budu doufat ve fenku a ta zůstane doma, jako pokračovatelka jezevců ve Václavovicích. Radka.
*
Na výročí narozenin béčkových potomků naší Ruby se zastavili manželé Hýžovi s Barčou ( Beky Bekyra). Bylo to od nich moc milé, za což se jim naše holky odvděčily tím, že se Barču snažily sežrat. Čímž i vzbudily podezření, že mou nabídku na hlídání Barči v případě dovolené Hýžových nebude možné splnit. Teď strávily čas v autě. No a až příjde čas a nenechají se přesvědčit po "dobrém", pojedou k "našim". Alespoň si Barču líp užiju :))).
To, že se má Barča úžasně bylo na ni hned vidět. Hodná, veselá a hezká holka, které se úžasně leskne srst. Umí skvěle poslouchat a hlavně (jako každý jezevčík) za pamlsek. Podařilo se mi pár fotek, ale je opravdu věčně v pohybu a na fotoaparát reaguje tak, že hned příjde, tak se dá použít opravu jen pár. :)))
Barča moc hezká sedící.JPG
1111 035.jpg
Barča chce klacík.JPG
baruš.JPG
1111 048.jpg
* Bruce Bekyra poměřil síly s autem. Nevyhrál. Bekyra smečka je chudší o jednoho člena. Brusinko, zůstáváš i tak s námi. Z hlavy ani srdce tě nedostaneme.
hon černá 2011 184.jpg
*
Tak už i Bronto.....
No na to, jak dlouho se doma zdržel, si v novém domově počínal ihned jako...no ...jako doma. "Píp" jedna prodejná :))). Ale já se mu nedivím. S paničkou může spát v posteli, má v domě dětské kamarády, na zahradě labradořího, se který se navzájem "mučí". Přátelství s naší Čičik bylo taky plně nahrazeno a to jsem si myslela, že ji budeme muset přibalit. Bronto totiž kolikrát z jejich setkání učurával radostí. Ale kočka byla tedy úspěšně nahrazena (statným kocourem) , jako i my ostatní....
Bydlí všichni u lesa a hned první den ho mohl Bronťas prozkoumat. Zkrátka má vše nač byl zvyklý.
Sice je z něho gaučák, ale snad gaučák spokojený. Přejeme Bronymu i jeho novým kamarádům skvělý společný život.

PS: je tu nějak smutněji....:(.
Bronto

Bronto

Jedna z posledních z rodiště...
*
Barča
(Beky Bekyra)
Naše jediná holka z druhého vrhu neodešla do dalekého domova, máme ji "přes kopec" a dokonce ji máme slíbenou na návštěvu, až pojedou páníčci na dovolenou. To zas budou holky brblat, že dalšího uchvatitele pozornosti paničky do domu nechcou. Ale nějak to přežijí. I Bronta musely přežít. Brblají do dnes, ale přežily.
No ale s Barčou to může být jiná. Z jejího domova dostávám zprávy, že je to živé stříbro. To jsem si myslela o našem malém "smetáčkovi", ale podle vyprávění je to asi Bronto na druhou. A to je nějáká rovnice ! Barča je prý k neutahání. Neposedí, nepostojí, udělat fotku je prý skoro sci-fi. Ale nějaké se jim přece jen podařily. Většinou jsou to různé šmouhy, však i UFO už se podařilo vyfotit, tak i Barču máte tady k prohlížení. Jo a jestli jste čekali nějakou fotku v postoji..... cha chá......Řekněte létajícímu talíři aby Vám zapózoval !
Barča

Barča

Slečna způsobná
V klidu!

V klidu!

Barča leží - Světe div se!
Sníh je prima!

Sníh je prima!

Sníh je prima!
*
Bronto Bekyra
Bronto už k mé radosti chodí na záchod již jen ven. Zuby jsou už venku, nové jsou všechny. Věci v bytě nekouše. Uff. Moc hezky aportuje a rád. Jen ta poslušnost.... Řeknu sedni a to jelito začne po mně radostně skákat jako že "hurá budem si hrát" . Je to opravdu ještě jelito.
Všude mne pronásleduje, u všeho musí být první. Kolikrát už jsem o něj zakopla nepočítám....:)
Naše Rebeka je taky moc ráda, že se "zdržel", protože si spolu docela vyhrají. Jen jsem minule Beky ve vaně myla a koukám, nějaké tečky na prdelce. Ptám se : "Co tě to poštípalo?" ....."Bronto". Oni jak si hrají na "hoňku" a Bronťas chytá, tak chytá za prdel :) a ta vypadá, jako by si Beky sedla do mraveniště (přeháním).
polohovatelný

polohovatelný

*
Bruce Bekyra
S velkým opožděním vkládám nové fotky Bruce, už z nového domova Končkových. Píšou, že se rychle učí, na každodenních procházkách do lesa ho moc zajímají stopy, v autě už zvrací míň :) a už si v ulici našel psí kamarády. A i podle fotek se má asi moc dobře. Roste z něho hezký chlapík. Jsem na něj hodně zvědavá. Růžový nos se do roka ztratí (celá máma), ale ten profesorský pohled mu asi zůstane :). Jsem moc ráda za zprávu, děkuji. Radka
DSC00034.jpg
DSC00057.jpg
DSC00047.jpg
DSC00033.jpg
*
Borys z Bormár
Silvě přišla opět zpráva ze Slovenska o Borysovi (z Bormár). To je pejsek Borynky z jejích druhých dětí, které měli s Gimlym.
Borys se má skvěle (že prý si nestěžuje :) ).Každý den je v lese a dle jeho páníčka má skvělý nos. Stále je velmi hravý, prý ještě jako štěně.
A páníčci psali, že ho letos musí vzít na nějakou výstavu. Že prý co už, když jim doma vyrostl pěkný kluk. Koukněte sami. Mně se taky moc líbí.
Borys z Bormár

Borys z Bormár

DSCF0041.JPG
Borko

Borko

*
Bronto
se dneska učil hledat. Jeho oblíbenou myšičku z Ikea, která už přestává vypadat jako myšička a velmi citelně zhubla. Změnit jeho přesvědčení, to že nezmizela a je prostě pryč, a že ji má hledat, že někde je, trvalo jen tři pokusy. Pochopil rychle. Bavil se a alespoň se tím učí používat nos. Pak jsem schovala vitamíny (voní po vanilce) a když našel, sežral. Pak ale začal opět zběsile hledat a zas jej přesvědčit, že už není nikde nic schované (nakonec stejně muselo být) nebylo možné. Koukat na něj jak pobíhá, v otočkách až vyskakuje, jak se snaží, byla sranda. Hujer jeden pažravý.
Bronťas
Bronťas
V sobotu si odvezli Bruce noví majitelé na Slovensko. Vypadá to, že si padli do oka. Bruce zaujal místo po milovaném dlouhánovi a prý si jsou hodně podobní. Brusinku chtějí naučit všemu, co správný jezevec má umět v lese i na gauči :).
U nás doma teď Bruce chybí. Přece jen jsme měli čas k němu hodně přilnout. S Brontem to pak bude asi ještě těžší. Skotačící, rozradostnělé štěně s ještě srandovními neohrabanými pohyby ....to bude chybět. Ta legrace. Na druhou stranu, ubude dost ožižlaných věcí a oddechnou si holky, že zas mají všechnu pozornost, misky a gauče jen pro sebe, bez malého zmeťoura, stále je okusujícího.
Bruce

Bruce

Zas otravuje ....
Bronto

Bronto

Oči čérnéééé.......
Zatím co Beky je už dlouhou dobu v novém milujícím domově, kde se evidentně vše točí kolem ní :), kluci se ještě zdrželi doma.
Kluci však nezahálí. Snažím se je naučit základům slušného chování a hygieny. Výsledky už se dostavují. Bobky už z našeho domova zmizely a louže se jim podaří spíš jen omylem. Včera jsem viděla Bruce. Začal čůrat v rožku, najednou to utnul, vyskočil a ryhle upaloval na místo jako že " já nic". Samozřejmě dostal vynadáno, ale potěšilo mne, že si dobře uvědomoval, že to co dělá, je fuj. No a po otevření dveří radostně s ostatními vystřelil, aby dokončil to, co začal.
Packy si už taky nechávají utřít docela ochotně. Už zjistili, že ručník je docela fajn věc, když venku prší.
Už si oba na povel začínají sedat a lehat. I stůj už je méně "akční". Dobře se oba cvičí, protože jsou žraví jako piraně.
Už jsme s nimi byli párkrát "ve společnosti", ale víc je to baví na procházkách, kde můžou lítat bez omezení. Ví už co je vodítko, ač ho moc nemusí, už ho trpí.... no a volnost je volnost. Honit se spolu, s mámou a tetou, od kterých se už naučili hloubit metro (kdo to má pak všechno utírat), prudit naší kočku, zkoumat kdejaký kout zahrady. V lese už taky byli. Nosy jim fungují a stopy srnek jim moc a moc voní. Na zajíčka jsme zatím nenarazili, tak jsem zvědavá.....
P.F. 2012
P.F. 2012
Všem přejeme za CHS Z Bormár a Bekyra v novém roce
mnoho zdraví, abyste si užili vše hezké, co na Vás čeká a zvládli i to méně pěkné, štěstí, aby toho méně pěkného bylo co nejméně, lásku a nějaké drobné navíc pro dobrou náladu, kterou Vám přinesou jistě i nové příběhy s Vašimi psíky. Hezký rok .
Radka a Silvie
*
Mimina jsou naočkována a otetovaná. Byl položen základ k obavám z veteriářů :)). Kdo nejvíc řval? No kdo asi?
*
povahy štěňat už jsou viditelné a hlavně u Beky slyšitelné.
Bekuně je šíleně vitální štěně, které je snad hyperaktivní. A dělá vše naopak. Kluci pijí od mámy - Beky žere z misky. Kluci žerou z misky - Beky od mámy. Kluci spí - Beky bugří a dožaduje se pozornosti. A to velmi, velmi hlasitě. Jediné co dělá stejně je , že když se kluci perou, ona samozřejmě taky.
Bronto je také živé štěňátko (ikdyž Beky nepřekoná). Mám ho ráda, protože chodí způsobně na hadru a málokdy mu to vyjde někam vedle.
Bruce je kliďas, ten raději sedí a pozoruje nebo zkoumá kdeco. Když je však napaden, nenechá si nic líbit. Chodí si ke mně pro pomazlení. Nejprve mne pořádně oblíže a pak si pěkně přitiskne hlavičku a nechá se drbat a drbat. A nekouše mne u toho do nosu nebo do lící jako Bekuně a Bronťas.
S mašlí Beky, vpředu Bronto, uprostřed Bruce
S mašlí Beky, vpředu Bronto, uprostřed Bruce
konečně klid...

konečně klid...

*
Z miminek se stala zdravá štěňata, která se už snaží stravovat sama. Občas se jim to podaří, že se ani neupatlají. Už asi tak týden se mezi sebou začala statečně, intenzivně a hlavně hlasitě rvát. Maminka je navštěvuje na krmení a úklid a již s nimi odmítá trávit svůj veškerý čas. Jdeme-li na procházku do lesa, jde s námi a ani se neohlídne. Z procházky spěchá jen proto, že se jí hůř jde s naplněnými "cisternami" a spěchá je "přečerpat".
Štěnda dostala jména. Fenka je Beky a kluci jsou Bronto (světlejší) a Bruce. Bronto? No jsem ráda, že si dcera (naše malá dinosauřice) nevzpomněla na Brachiosaura nebo jinou jí oblíbenou potvoru s ještě horším jménem.
Nejaktivnější je Beky. Té se už dnes podařilo dostat z dřevěné ohrádky. Bruce je její klidný a umazlený opak a Bronťák je takový všudybýlek. Fotky nějaké nafocené mám. Jen je tu nastrkat.....:)))

*
Máme miminka. Jsou tři. Holka a kluci. Fotky jsou v sekci štěňata.
*
Tááák...
Tak jsem opět byla na podzimním, mírně počtem účastníků očesaném, výcvikovém táboře. Tentokrát jsem sebou vzala svoje dvě holky i Borinku Silvy.

Pomáhaly jsme s výcvikem a taky jsem si chtěla odvést na zkouškách (BZH) třetího psa tak říkajíc "do foroty", zároveň vyzkoušet jít jakoby s cizím psem (i když... Borku jsem měla u sebe už celý měsíc předtím, však dělaly jsme jiné věci) a taky měly tábor holky jako odměnu za dobré chování. I když nevím, zda vše kolem "harpyje" ocenily. Ale Bora a Ruby si osvěžily stopy, Felda noru a všem se nácvik "u kusu" a "naháňky" líbil určitě.

Ruby mi udělala radost. Ač už v její druhé polovině "očekávání se" jsem ji zkusila vzít na "šlapanou" stopu. V autě jsem zapomněla šňůru, tak jsem jen doufala, že nepoletí. Ne. Šla soustředěně, slušně stíhatelným tempem, bez jakékoli snahy sejít ze stopy. Nahoře si našla spárek, který, protože je teď pažravá, velmi ocenila a vzala ho do tlamy, že ho jako bereme do zásoby a šly jsme zpět. Byla skvělá, radost na ni koukat.

Borka si zašla šlapanou jako nácvik (po mnoha letech) třikrát. Jelikož ji samozřejmě zajímaly víc všechny jiné pachy než stopa, musela jsem ji přesvědčovat. Dokonce jsme se při druhé stopě pohádaly. Fakt nekecám. Já řvala na ni a ona stojíc na stopě řvala na mne. To jsem ještě neviděla, aby pes nadával vůdci. No dohodly jsme se nějak. Pak jsme sem tam cvičily nějaká ta "prostná" jako odložení, vodění na řemeni. Stejně se jí nejvíc líbilo u prasete (škára s hlavou na větším pařezu :) ). A i tam jsem byla nadšená jejím zájmem, poškubáváním (chvilkama se snažila škáru odstěhovat) a potěšila hlášením. Shrnutí nácviku? Při zkouškách vše za 4 (nejvyšší známka) s odložením na řemeni. S Borkou jsem si to užila, snad i ona se mnou a složené zkoušky v I. ceně jsou jen zákuskem k naší zábavě.
Tímto zdravím všechny táborové kamarády, díky kterým byly tyto dny hezčí a plné zábavy. Radka
Bora

Bora

Ukradená fotka Rudovi
A zase ta Bora

A zase ta Bora

A zase kradená Rudovi, prostě nemám tak hezké fotky, nemám
BZH 2011

BZH 2011

Skupina na BZH, tentokrát moje fotka, ale zas jsem nefotila já......
Kafe

Kafe

Kafe pod uvítáním pro Zdenku Leonhardtovou, která se svou fenkou Bellou z Tanaborku letos vyhrála WUT soutěž v dosledech po pobarvené stopě bez doprovodu rozhodčích. Nejsou neskutečné?
*
Skoro celý měsíc na rozhraní června a července mne prudil v lese někdo s řehtačkou. Samozřejmě, že jsem věděla, že je to nějaký živočich, ale jaký? Vyptávala jsem se kdekoho, nikdo nevěděl. V usvědčení prudila mi pomohla tato stránka. Byl to chřástal polní. Divné je, že volal z lesa. Asi inteligent, který pochopil, že v období senoseče je to tam bezpečnější.
*
Rena - Adrica

Rena - Adrica

Rena - Adrica
P1120092.jpg
Úspěch Reny
Na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi (16. 7. 2011) získala
Adrica Bekyra - Rena ve třídě mladých ocenění V1,CAJC, BOJ s tímto posudkem:
6,70 kg, oko tmavohnědé, ušlechtilá fena, barvy červené s lehkou příměsí, bezvadné stavby těla, elegantní v pohybu
Manželům Doškovým gratulujeme a Radka posílá díky za předvedení.
*
Táborníci

Táborníci

Výcvikový tábor jezevčíků Kdyně 2011 - 10. ročník
*
A teď jedna gaučová?
Borys z Bormár

Silvie dostala mail ze Slovenska a protože se mi slovenština moc líbí, nechala jsem ji v původním znění
prší tak gauč

prší tak gauč

prší tak na gauč
Dobrý deň Silvie,
dlho som sa neozval, ale plánoval som to až na dobu, keď budem mať nejaké pekné fotky nášho Borka. Tie síce nemám ani teraz - lebo Borko sa rozhodol túto sobotu, že bude spať a kašle na fotografovanie (vonku pršalo, takže na vonkajšie fotenie sme mohli rovno zabudnúť) - ale pošlem Vám zatiaľ apoň týchto pár fotiek
- zátišie: Borko driemajúci na gauči v obývačke.
Z Borka vyrástol krásny jazvečík, z ktorého máme všetci veľkú radosť. Ako je veľmi pekný, taký je aj "výtržník" - živý, sebavedomý, ochotný na každú somarinu. Ale zároveň aj prítulný a veľmi milý.
Myslím, že je u našich spokojný a našim sa nič lepšie nemohlo stať ako mať na dôchodok jazvečíka. A aj moje dcéry ho zbožňujú - a on ich.
Teraz už bude viac príležitostí na fotenie, tak Vám potom pošlem lepšie fotky
nášho šampióna - podľa mňa celá mama. (to teda je :) - pozn. aut.)
Tak sa zatiaľ majte pekne
Palo Dvorský

Už se moc těšíme na jeho první výsledky na poli pracovním. Radka
prší tak gauč

prší tak gauč

prší tak gauč
No konečně mohu napsat i o mimogaučových aktivitách:

Vždy, když je něco nového volá mi pan Došek, který má od nás Renu - Adrica Bekyra. Děkuji mu moc, že mi i s se svou paní, která vládne internetu a mailu, podávají pravidelná hlášení, jak se jim daří a že každý telefonát je velmi příjemné povídání a každičká zpráva či nová fotka mne moc těší.
No a volal, že absolvovali nejen jarní svod (to už jsem tu měla napsat dávno :) - kaju se ), ale mají za sebou i Zkoušky vloh. A to v první ceně a dokonce s pohárem za třetí místo. Bylo by i druhé kdyby tam nebyla mladší fenka, která zkoušky absolvovala se stejným počtem bodů jako Adrica.

toto je zhodnocení ze stránek mysliveckého sdružení:
Za ideálního počasí se v sobotu 14.5.2011 se již tradičně uskutečnily zkoušky vloh ohařů a zkoušky vloh ostatních plemen v honitbě mysliveckého sdružení "Polabská lučina"v Předměřicích.Ke zkouškám ostatní plemen se přihlásilo 8 pejsků a vrchním rozhodčím byl pan ing. František Kerda. Vítězem se stal pes jezevčíka drsnosrstého Kim z Lodínské hájovny s počtem bodů 188, v první ceně. Vůdcem byl pan Jan Berger. Druhé místo obsadila fena jezevčíka drsnosrstého Pegy z Lišačky s počtem bodů 181, s vůdcem Jiří Kašparem. Třetí místo s počtem bodů 181 obsadila fena jezevčíka dlouhosrstého Adrica Bekyra, s vůdcem Jaroslavem Doškem.Celkem dokončilo zkoušky 6 pejsků, kdy 5 jich obstálo v ceně I, jeden v ceně II, jeden neobstál a jeden odstoupil.

Panu Doškovi tímto gratuluji za výbornou přípravu Renči, jeho synu Jaroslavovi za skvělé "odvůdcování" a Renči posílám drbání za ušima v délce minimálně 5 minut.
adrica ZV.JPG
Tak a teď mají před sebou ještě "norovačky", tak držím pěsti.


.
*Bekyra potomci:

15.2.2011 Oslavili potomci naší Ruby 1 rok.

Arx(Šorty), Aisha, Arleta, Anirul (Ený), Adrica (Rena) vyrostli do zdravých a krásných psů.

Aisha má mnoho pelíšků, páníčků, psích kamarádů, využívá všechny postele v domě a má tak nádherný lesk srsti, že její paničku Alenu podezřívám z krmení jen vybranými lahůdkami. Zmákla všechny kolem sebe, má je omotané kolem packy. Je to nadmíru mazlivý tvor, s úchylkou na chlapy. Je schopna umazlit každou pánskou návštěvu. Dlouhá je jako týden do výplaty a její novou zálibou je rybaření .

Anirul v okolí Jablunkova podniká s milovanou paničkou výlety do přírody. Její povaha je prý nadmíru milá, i když jako každý jezevčík má občas svou hlavičku. Váha 8,6 je dána tím, že je taky hodně dlouhá. Její koníčky? Zahradničení a cyklistika.

Adrica ( Rena) Panička píše:
Po hodně dlouhé době se opět ozýváme z Miletína, protože jsme oslavili ty první narozeniny Reny. Delší dobu trvalo, než se nám podařilo udělat fotky, protože neměla zájem žádný postoj k fotografování zaujmout.
Její váha je 6,70 (pozn.Radka - byla nejmenší a zůstala nejmenší) je hbitá, ještě hravá, ale trochu ji chybí ta hlasitost (ještě je čas - pozn.Radka) - tam kde je potřeba, doma za plotem je hlasitá až příliš.
Exteriérově je snad bez chyby, teď jí narostla krásná srst, její udržování ji ale nebaví.Je velmi rychlá, chytrá, snad i chápavá - více tedy chápe to, co se jí hodí a samozřejmě i tvrdohlavá. Ale všechno se časem ukáže.
Zdraví Doškovi

Zítra, když vyšetřím čas, napíšu o zbylých dvou.
Anirul Bekyra

Anirul Bekyra

Adrica Bekyra

Adrica Bekyra

Aisha Bekyra

Aisha Bekyra

* Byly jsme s Feldou a Ruby pár dní opět na Šumavě, kde jsme absolvovaly výcvik na nepobarvené-šlapané stopě a následně jsme "zkusily" absolvovat Barvářské zkoušky honičů. Výsledek? Ruby v I.ceně a Felda ve třetí. Obě se samými čtyřkami (nejvyšší známka) krom chování u kusu, kdy Ruby dostala za tři a Felda za 1. Feldu to mrtvé prase moc nebavilo a šla se po jeho nalezení a očichání podívat za něčím zajímavějším. Za to, že jsme mohly tyto, u nás na Moravě nepříliš často pořádané, zkoušky a přípravu na ně absolvovat, děkuji paní Daně Hájkové, panu Josefu Boudovi a panu Václavu Procházkovi, kteří nám všem pomáhali s výcvikem a bez nichž by tyto dny neměly svou příjemnou atmosféru.
Felda

Felda

foto Ruda Slaba
Ruby

Ruby

foto Ruda Slaba
Bolda

Bolda

Borko

Borko

Mladík v lese
Zelený háj 2010

Zelený háj 2010

Arx 4 měsíce 087.jpg
Arx 4 měsíce 086.jpg
Zvíře

Zvíře

Awen rok a něco

Awen rok a něco

Adrica

Adrica

před odjezdem
Arx

Arx

Před odjezdem
Aischa a Alena

Aischa a Alena

AA - odjezd
Jezevčí pohled

Jezevčí pohled

Tak tímhle se naučí vydírat
02 043.jpg
Aštěnce  3 týdny a něco 136.jpg
Borinčiny

Borinčiny

Rubinky

Rubinky

Plyšák

Plyšák

Jak tohle jednou bude vyhánět lišky mi není jasné.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one